Rehabilitacja domowa

Ośrodek Medica, od wielu lat propagujący zdrowy tryb życia, dba aby każdy miał możliwość skorzystania z zabiegów poprawiających samopoczucie i przywracających nas do dobrej kondycji życiowej.

  • Bóle kręgosłupa
  • Bóle szyi
  • Bóle kończyn

Usługi

Program Rehabilitacja domowa

Rehabilitacja domowa to program który powstał z inicjatywy pacjentów. To właśnie Pacjenci stworzyli program, ze względu na długi czas oczekiwania na rehabilitację. Jeżeli chodzi o NFZ wiele ośrodków w Polsce w ogóle nie refunduje masaży. Jeżeli już dostaniemy się na masaż to czekamy około roku, a jak boli to dlaczego mamy czekać rok? Dlatego Rehabilitacja domowa to szansa i alternatywa nie żeby się wyleczyć. Szanowni pacjenci żaden masaż, aparatura nie wyleczy, natomiast zmniejszy ból. Jest to naturalna forma rehabilitacji w przeciwieństwie do leków przeciwbólowych, które niszczą żołądek, trzustkę i inne organy wewnętrzne

Oferujemy szeroki wachlarz usług

Zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta i kompleksowy proces leczenia składający się z szerokiej gamy zabiegów. Zabiegi masażu wykonywane są na urządzeniach marki Casada. Oferta naszego ośrodka skierowana jest do wszystkich osób poważnie myślących o zdrowiu i aktywności, a także tych, którzy z powodu bólów kręgosłupa, głowy czy kończyn (narządu ruchu) nie mogą cieszyć się urokami życia.

Kompleksowe podejście

Bogaty zakres naszej działalności obejmuje przede wszystkim kompleksowe podejście do zachowawczego leczenia schorzeń kręgosłupa.

Miła i fachowa obsługa

Misją Ośrodka jest działalność na rzecz poprawy jakości życia osób cierpiących na schorzenia narządu ruchu, niepełnosprawnych ruchowo oraz osób z następstwami uszkodzenia układu nerwowego poprzez świadczenie wysokiej jakości usług z zakresu lecznictwa, rehabilitacji domowej, a także profilaktyki i propagowania zdrowego stylu życia.

Nowoczesna wiedza

W oparciu o nowoczesną wiedzę oferujemy wdrożenie adekwatnej i indywidualnej dla każdego pacjenta terapii.

Najwyższa jakość usług

Poprzez ciągłe doskonalenie jakości działań we wszystkich obszarach aktywności Ośrodka, stały rozwój bazy i kierunków działalności oraz szkolenie pracowników, pragniemy utrzymać pozycję wiodącą w kraju, oferując naszym klientom najwyższe standardy jakości w dziedzinie lecznictwa i rehabilitacji.

5 porad jak radzić sobie z bólami kręgosłupa

Poznaj nas lepiej

Skontaktuj się z nami

ul. Przemysłowa 15/17

61-579 Poznań